Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся теоретично-практичний семінар вчителів іноземних мов

06.12.2011 | Розмістив: Ю. Стрілець

5 грудня 2011 р. базі Люботинської ЗОШ І–ІІІ ст. № 6 відбувся теоретично-практичний семінар вчителів іноземних мов за темою: "Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках англійської мови шляхом використання методу проектів". На семінарі були присутні вчителі іноземних мов всіх навчальних закладів міста. Мета семінару – ознайомити вчителів міста з можливостями уроків англійської мови щодо формування основних груп компетентностей учнів; ознайомити з методом проектних технологій як методу формування ключових компетентностей особистості; ознайомити вчителів міста з методикою організації роботи над творчими проектами як однією з форм роботи з обдарованими учнями.

Теоретичну частину семінару розпочала вчитель англійської мови Люботинської ЗОШ І-ІІІ с. № 6 Прохорова М.В., яка представила доповідь у вигляді комп'ютерної презентації за темою: "Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках англійської мови шляхом використання методу проектів". Презентація була змістовною, повністю відповідала темі, містила багато ілюстративного матеріалу.

Практична частина семінару була представлена уроком англійської мови у 6 кл., який проводила вчитель англійської мови Люботинської ЗОШ І-ІІІ с. № 6 Прохорова М.В за темою "Свята у різних країнах". Мета уроку – розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення, вміння логічно висловлювати свої думки, швидкість реакції, вміння працювати у групах. На початку уроку учнями 6 кл. було представлено власні проектні роботи за темою "Свята у різних країнах". На уроці було застосовано інноваційні методи роботи – проблемні питання, робота в групах, рольові ігри. Рольові ігри, які були розіграні під час проблемно-пошукової діяльності, спряли активізації пізнавальної діяльності учнів.       

Позакласну роботу було представлено презентацією учнівського проекту "День подяки" (виховний захід для учнів 7-9 класів). Слід відзначити високий рівень підготовки учнів, яскраві костюми, доречний музичний супровід.

Вчитель англійської мови Люботинської школи І-ІІІ ступенів № 6 Прохорова Марія Василівна – молодий спеціаліст, яка працює у цьому закладі другий рік і вперше бере участь у семінарі міського рівня. Тому бажаємо Марії Василівні творчого натхнення та успіхів на освітянській ниві.

Методист ЛММК Сітченко В.М.

Переглядів: 1722 Повернутись