Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся теоретично-практичний семінар вчителів суспільствознавчих дисциплін

10.12.2011 | Розмістив: Ю. Стрілець

07 грудня 2011 р. базі Люботинської гімназії № 1 відбувся теоретично-практичний семінар вчителів суспільствознавчих дисциплін за темою: "Підвищення якості освіти учнів на уроках суспільствознавчого циклу шляхом використання інформаційно – комунікаційних технологій та методу проектів". На семінарі були присутні вчителі всіх навчальних закладів міста. Мета семінару – ознайомити вчителів суспільствознавства із сучасними підходами організації навчально – виховного процесу в школі, показати використання проектних та інформаційно – комунікаційних технологій під час організації пізнавальної діяльності учнів на уроках суспільствознавчого циклу і в позаурочний час.

Інформаційно – презентаційний блок семінару містив доповідь у вигляді комп'ютерної презентації за темою: "Використання ІКТ на уроках суспільствознавчого циклу". Презентацію представляла вчитель історії Люботинської гімназії № 1 Смородько В.А.

Практичний блок семінару був представлений уроком історії у 8-А кл., який проводила вчитель  історії Люботинської гімназії № 1 Смородько В.А. за темою "Українські землі в складі Речі Посполитої у першій половині ХVІІ ст.". Мета уроку – охарактеризувати основні ознаки економічного розвитку українських земель у першій половині ХVІІ ст.; визначити особливості соціально – економічного та політичного становища українців у цей період; розвивати в учнів уміння аналізувати й узагальнювати фактичний матеріал, виділяти головне, на основі джерел інформації робити висновки про соціально – економічний розвиток українських земель; продовжувати формувати навички самостійної роботи з навчальним текстом; сприяти вихованню в учнів поваги до історичного минулого українського народу.      

Позакласну роботу було представлено виховною діяльністю в 11-А кл. за темою "Гендерні стереотипи", яка проходила у формі круглого столу. Цей захід проводила учитель історії та правознавства Люботинської гімназії № 1 Зінченко Н.М. Мета заходу – ознайомити молодь з нормами законодавства про гендерні стосунки; сформувати у підлітків правильне уявлення про взаємини статей, засновані на системі загальнолюдських та моральних цінностей; виховувати здатність розуміння інших людей і почуття поваги до них; звернути увагу учнів на гендерні стереотипи, які існують у суспільстві; розвивати вміння досліджувати певну проблему та представляти її.  

У інформаційно – методичному блоці керівник ММО вчителів суспільствознавства Смородько В.А. ознайомила присутніх з результатами ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, яка відбулася 26.11.2011 р. на базі Люботинської гімназії № 1.       

Методист ЛММК Сітченко В.М. 

Переглядів: 1587 Повернутись