Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Участь команди юних фізиків міста Люботина у ХХ Всеукраїнському турнірі юних фізиків

07.12.2011 | Розмістив: В.В. Стрілець

25-30 жовтня 2011 року у місті Одесі відбувся ХХ Всеукраїнський турнір юних фізиків, у якому  взяла участь  і команда юних фізиків міста Люботина, пройшовши попередні випробування під час обласного семінару у м. Харкові і отримавши відповідні рекомендації про участь у наступному етапі турніру.

До складу команди увійшли п’ять учасників:

Лутицька Вікторія, учениця 11 класу Люботинської гімназії №1, капітан команди

Іванченко Олександр, учень 10 класу Люботинської гімназії №1

Васюта Артур, учень 11 класу Люботинської гімназії №1

Гребіник Владислав, учень 11 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Константінов Олександр, учень 11 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5.

Керівниками команди були Пахомова Наталія Миколаївна (ЗОШ №5) та Дудка Оксана Анатоліївна (гімназія №1).

Взяли участь у Всеукраїнському турнірі юних фізиків всього 18 команд, що представляли різні області України: Київську (3 команди), Харківську (6 команд), Одеську (2 команди), Львівську (1), Житомирську (1), Волинську (1), Донецьку (2), Тернопільську (1), місто Севастополь (1). Більшість команд – учасників турніру вже не вперше зустрічались на такому відповідальному його етапі, були переможцями турніру минулих років. Для команди Люботина  випробування такого рівня було вперше. Протягом п’яти «фізичних боїв» команда виборювала окремі перемоги, набирала рейтингові бали, брала участь у рейтинговій олімпіаді. Це були дні напруженої роботи як для учасників команд, так і для керівників.

За підсумками фізичних боїв команда посіла 12 місце з 18 команд у рейтинговому протоколі, обійшовши окремі команди, що були переможцями у минулому році. Для першої участі – це добре. Протягом підготовки і участі у турнірі діти отримали величезний досвід наукових досліджень, спілкування мовою фізики з розумними дітьми з різних куточків України, з членами журі – науковцями високого рангу, навчились виробляти стратегію і тактику фізичного бою. Капітан команди Лутицька Вікторія прекрасно справлялась з усіма капітанськими конкурсами, виграла їх практично всі, що допомагало обирати тактику бою. Команда за ці дні стала єдиним цілим, метою учасників команди сьогодні є не зупинятись на досягнутому, а навчити протягом півроку команди шкіл готуватись і брати участь у міських турнірах на рівні, близькому до Всеукраїнського.

Одеса залишила у нас найкращі спогади. Управління освіти і науки Одеської обласної  державної адміністрації організувало дуже теплий прийом для учасників турніру, який і зародився саме в Одесі двадцять років тому. Ми встигли прогулятись прекрасними вулицями і площами Одеси, насолодитись як мовою одеситів, так і прекрасним берегом моря. Особливі враження залишились у нас в момент закриття турніру: як не важко було організувати його проведення, і організатори, і учасники  розставались тільки з тією думкою, щоб зустрітись скоріше на ХХІ-му турнірі 2012 року.

За можливість взяти участь у ХХ всеукраїнському турнірі юних фізиків ми виражаємо подяку всім  людям, які допомогли нам, а саме: депутатам Харківської обласної ради Лазуренко Леоніду Івановичу та Уманцю Миколі Григоровичу, депутатам Люботинської міської ради Болдовському Володимиру Андрійовичу та Лобунцю Сергію Борисовичу, підприємцю м. Люботина Болдовському Юрію Андрійовичу.

Переглядів: 1262 Повернутись