Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Методична студія для вчителів російської мови та зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти міста

20.12.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

19 грудня 2017 року на базі Люботинської ЗОШ № 5 було проведено методичну студію для вчителів російської мови та зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти міста Люботина за темою «Формування предметних компетентностей  учнів шляхом впровадження інтерактивних технологій на уроках російської мови та зарубіжної літератури».

Метою заходу було: ознайомити учасників семінару з досвідом роботи щодо використання інтерактивних технологій на уроках російської мови та зарубіжної літератури; сприяти активізації творчої професійної діяльності учителів щодо формування предметних компетентностей під час навчання російської мови та зарубіжної літератури; показати систему роботи вчителів з використання інноваційних методів та прийомів роботи.

Відкрила методичний захід заступник директора з НВР Книш С.М., яка ознайомила присутніх з планом роботи методичної студії.

Учителі зарубіжної літератури та російської мови Перекрест Т.О. та Куценко С.І. розпочали захід інтерактивним спілкуванням «Формування предметних компетентностей учнів шляхом впровадження інтерактивних технологій на уроках російської мови та зарубіжної літератури». Доповідь була змістовною та повністю відповідала заявленій темі.

Продовжився захід уроком зарубіжної літератури у 5 класі з теми «Утвердження любові до всього живого в оповіданні Е.Сетона – Томпсона «Лобо – володар Курумпо». З метою формування предметних компетентностей учнів на уроці було використано інтерактивні технології. Вчитель зарубіжної літератури Перекрест Т.О. використовувала різні ігри «Дарую з любов’ю», «Пароль», «Я – тобі, ти – мені» та «Чи уважний ти читач?».  Діти мали випереджальне завдання – готували доповіді, робили ілюстрації до твору. Учитель активно використовувала діяльнісні форми роботи: робота в парах та робота в групах. У кінці уроку діти складали пам’ятки людяності, які допомогли ґрунтовніше замислитися над темою уроку. Усі учні активно брали участь в обговорені, старанно виконували всі завдання.

Учитель російської мови Куценко С.І. провела урок російської мови у 8 класі з теми: «Причастный оборот». Під час уроку вчитель використовувала інтерактивні форми роботи: робота в парах та робота в групах. Учні працювали з текстом, виконували творче завдання та грали у гру «Поверни на місце». Були використані метод «Мозковий штурм» та прийом «Мікрофон». На уроках учителі показали шляхи формування комунікативної, емоційно-ціннісної, загальнокультурної та інших предметних компетентностей.

Завершився практичний блок методичним практикумом «Формування компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури». Учителі закладів загальної середньої освіти міста, працюючи у групах,  розробили уроки зарубіжної літератури, на яких розкрили шляхи формування предметних та ключових компетентностей.

Учасники висловили слова подяки адміністрації та вчителям за змістовний, насичений та актуальний методичний захід.

Переглядів: 798 Повернутись