Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Практикум творчого бібліотекаря

22.12.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

21 грудня 2017 року на базі Люботинської гімназії №1 відбувся практикум творчого бібліотекаря за темою: «Роль шкільної бібліотеки у формуванні національно свідомої особистості». Мета практикуму: ознайомити бібліотекарів міста із системою роботи шкільного бібліотекаря щодо національного виховання учнів. На заході були присутні шкільні бібліотекарі всіх закладів загальної середньої освіти міста. 

Інформаційно-презентаційний блок розпочала бібліотекар Люботинської гімназії № 1 Тижненко С.Є, яка презентувала досвід роботи з теми «Роль шкільної бібліотеки у формуванні національно свідомої особистості». Презентація була ґрунтовною, послідовною, повністю відповідала заявленій темі. Основна увага приділялась формам роботи бібліотекаря з питань національно-патріотичного виховання. Практичний блок презентували Тижненко С.Є., бібліотекар гімназії, та Хирна Г.М., класний керівник 2-Б класу, які провели мовну ігротеку за темою «Рідна мова, рідне слово». Продовжився практичний блок інтелектуальним марафоном «Сторінками улюблених книг українських письменників». Бібліотекарі міста працювали в групах з учнями 4-го класу. Захід мав чудовий музичний супровід та вдало підібрані питання. Вчителі та бібліотекарі врахували вікові особливості, індивідуальні і колективні запити і інтереси дітей. Учні із захопленням приймали участь в усіх заходах.

Завершився практичний блок стоп кадром «Бібліотека як складова у формуванні успішної особистості». Класні керівники та учні 4, 9 та 10 класів презентували свої творчі проекти. Бібліотекарі дали інтерв’ю щодо їх системи роботи з питань національно-патріотичного виховання.

По закінченню заходу учасники практикуму обмінялися думками, звернули увагу на те, що такі заходи сприяють розвитку національно-патріотичної свідомості учнів.

У результаті анкетування учасники  відзначили актуальність та високий методичний рівень проведення практикуму для шкільних бібліотекарів.

Всі бібліотекарі висловили слова подяки адміністрації гімназії, колегам за цікавий та насичений захід.

Переглядів: 568 Повернутись