Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Правовий турнір «Інтелектуально-правова гра «Правовий ринг»

09.12.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

З нагоди проведення Всеукраїнського тижня права Люботинським бюро правової допомоги Третього Харківського місцевого центру з надання БВПД сумісно з відділом освіти Люботинської міської ради 8 грудня 2017 року для учнівських команд загальноосвітніх навчальних закладів м. Люботин був проведений правовий турнір «Інтелектуально-правова гра «Правовий ринг».

Метою заходу було підвищення рівня правосвідомості, популяризація правових знань та формування активної громадянської позиції молоді.

У турнірі взяли участь шість шкільних команд. Команди оцінювало компетентне журі у склад якого ввійшли:

  • головний спеціаліст Люботинського бюро правової допомоги Роман Володимирович Дяченко, 
  • методист методичного кабінету відділу освіти Люботинської міської ради Катерина Вікторівна Лампанченко, 
  • провідний фахівець Люботинського міського центру зайнятості Марина Анатоліївна Коврига.

Захід розпочався демонстрацією документального фільму «10.12 – Появление Декларации прав человека», що налаштувало учасників на тему гри та підвищило їх обізнаність щодо змісту Загальної декларації з прав людини, історії її створення, еволюції формування прав людини у світі. Під час турніру був також продемонстрваний ролік "Я МАЮ ПРАВО". Було проведено п'ять турів з різноплановими завданнями, у яких команди показали гарні знання з основ конституційного, трудового, цивільного, адміністративного, кримінального та сімейного права. Відбулась захоплива гра, усі учасники якої були дуже активні та зацікавлені.

Перше місце у турнірі вже другий рік посідає команда Люботинської гімназії № 1. Команда Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 посіла ІІ місце, ІІІ місце отримала команда Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6. Усі переможці та учасники турніру отримали грамоти та дипломи.

Переглядів: 563 Повернутись