Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся методичний семінар

01.12.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

30 листопада 2017 року на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 відбувся методичний семінар «Реалізація тематично-інтегрованого принципу навчання в освітній практиці початкової школи». Даний захід мав на меті практичне опанування педагогами І ланки освіти способів організації освітнього середовища на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів та принципів «педагогіки партнерства».

Інформаційно-презентаційний блок, що розпочав методичний захід, надав можливість за допомогою інтерактивних вправ виявити рівень обізнаності присутніх за темою та утруднення вчителів при інтегровано-тематичному плануванні навчальної діяльності першокласників. В ході інформаційного лабіринту під керівництвом вчителя Блізнякової О.А. була опрацьована термінологія, що вводиться Державним стандартом початкової освіти з 2018 року, та створено план підготовки вчителя до інтегрованого навчального дня першокласника. Також присутні були ознайомлені із проектом проведення в навчальному закладі тематичного тижня «Моя мала Батьківшина», що розробили вчителі шкільного методичного об’єднання відповідно до класів викладання. Цікавими виявилися запропоновані для темачного дня «Люботин – перлина Слобожанщини» робочі зашити, що містили краєзнавчий характер, до всіх дисциплін розкладу уроків.

Практична частина семінару дала можливість присутнім ознайомитися із досвідом педагогів Люботинської ЗОШ І – ІІІ ст. № 5 проведення уроків на засадах діяльнісного підходу викладання та інтеграції краєзнавчої інформації в програмовий навчальний матеріал:

  • 1 клас – вчитель Блізнякова О.А. – урок каліграфії (курс за вибором) за темою «Вправи на розвиток дрібної моторики. Побудова зв’язних монологічних висловлювань»
  • 2 клас – вчитель Гаєвська О.А. – урок природознавства за темою «Тварини восени. Пiдготовка тварин до зими»
  • 3 клас – вчитель Бурилкіна Л.В. – урок української мови (програма «Росток») за темою «Поняття про суфікс»
  • 4 клас – вчитель Задьорна Н.А. – урок математики (система розвивального навчання Ельконіна-Давидова) за темою «Розв’язування задач»

Під час методичної лабораторії «Конструктор модельної навчальної програми тематичного тижня «СПОРТ» (керівники Задьорна Н.А. та Гаєвська О.А.) присутні мали можливість розвинути навички планування в умовах інтегрованого підходу та спроектувати власну модельну навчальну програму тематичного тижня.

По закінченню методичного заходу відбулася оперативна нарада за підсумками проведення конкурсу знавців української мови імені П. Яцика.

Методист ММК, Прохорова М.В.

Переглядів: 435 Повернутись