Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбулася методична студія для вчителів англійської мови

28.11.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

27 листопада 2017 року на базі Караванської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася методична студія для вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти м. Люботина на тему «Упровадження тестових технологій навчання у системі діяльнісного підходу відповідно до нової навчальної програми». Метою заходу було  ознайомити учасників студії з теоретичними основами та практичними напрацюваннями щодо можливостей використання тестових технологій на уроках англійської мови; розглянути особливості ЗНО-2018 з англійської мови, підвищити рівень професійної компетентності вчителів щодо підготовки учнів до ЗНО.

Відкрила захід заступник директора з НВР Капустянська Л.С., яка ознайомила присутніх з планом роботи методичної студії.

Поклонська О.М., вчитель англійської мови, розпочала захід позитивним налаштуванням на роботу, виявленням очікувань учасників від методичної студії. Ленець Т.О., вчитель англійської мови, виступила з інтерактивною лекцією-презентацією на тему «Упровадження тестових технологій навчання у системі діяльнісного підходу відповідно до нової навчальної програми». Методична студія продовжилась літературним релаксом, під час якого вчителі англійської мови відвідали експозицію-екскурсію «Я коханого краю біограф і хіба що трохи поет…. С.Шумицький – поет-земляк».

Учителі англійської мови стали учасниками тренінгу-практикуму «ЗНО-2018: проблеми, особливості, завдання…», під час якого Поклонська О.М. провела вправу «Конверт проблем» та виступила з доповіддю - презентацією «ЗНО з англійської мови: особливості 2018 року». Учасники обговорили особливості проведення ЗНО – 2018 з англійської мови, типи завдань, підручники для підготовки учнів до ЗНО. Практичний психолог Ляхова Н.В. провела з учителями психологічний тренінг «ЗНО – СТРЕС – 200 балів», під час якого учасники виступили в ролі учнів; учителям надано поради в подоланні стресу. Під час практикуму «Розв’язування тестових завдань у форматі ЗНО» учителі працювали з аналізом проблем ЗНО, виконували практичні завдання, працювали з завданнями з аудіювання. Учасники студії проаналізували важливість та актуальність  отриманих знань під час вправи «Рюкзак. М’ясорубка. Кошик ».

Згідно з анкетуванням  визначено високий методичний рівень проведення методичної студії.

Методист ММК М.В. Прохорова

Переглядів: 665 Повернутись