Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас вчителів географії

23.11.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану ММК та Міського методичного об’єднання вчителів географії та економіки 23 листопада 2017 р. на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 проведений майстер-клас "Використання опорно-інформаційних схем, логічно-структурних сигналів і опорних конспектів на уроках географії та економіки у формуванні мисленєвої діяльності учнів". Метою даного заходу був пошук оптимальних методичних прийомів забезпечення міцності формування предметних компетентностей та інтенсифікації всіх рівнів навчально-виховного процесу за рахунок підвищення ефективності когнітивної візуалізації навчального матеріалу географічного та економічного змісту.

Інформаційно-презентаційний блок методичного заходу був присвячений розгляду різновидів опорно-логічних схем, методиці їх створення під час розгляду нового матеріалу та використання на етапі актуалізації знань з вивчених навчальних тем. Слід відмітили ґрунтовність викладу матеріалу керівником майстер-класу Довженко В.М.: приклади для ілюстрації основних теоретичних відомостей вчитель добирав із власного досвіду, була запропонована добірка опорних схем та конспектів за різними темами шкільних географічних курсів.

З метою практичного ознайомлення із методикою створення опорних схем та ментальних карт був проведений методичний тренінг, під час якого через виконання інтерактивних вправ присутні відпрацьовували практику складання та читання опорних конспектів.

Присутні відмітили практичне значення добірки відеофрагментів уроків, де безпосередньо педагог з учнями створювали ментальні карти та картосхеми за темами курсу «Географія материків та океанів».

Логічним продовженням майстер-класу стала робота практичної лабораторії під керівництвом вчителя економіки Караванської ЗОШ Пономарьової Р.І. «Розв’язування олімпіадних задач з економіки».

По закінченню методичного заходу методистом ЛММК Блізняковою О.А. була проведена інструктивна нарада, на якій були розглянуті питання організованого закінчення та семестрового оцінюванню учнів 6 – 10 класів з географії та учнів 11 класу з економіки.

О.А. Блізнякова, методист ЛММК

Переглядів: 841 Повернутись