Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Проведено методичну лабораторію для молодих та малодосвідчених учителів біології, екології та природознавства

19.11.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

17 листопада  2017 року  на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 було проведено методичну лабораторію для молодих та малодосвідчених учителів біології, екології та природознавства за темою: «Сучасний кабінет як центр нових інформаційних технологій, спрямованих на формування компетентнісного потенціалу учнів»,  метою якого було – висвітлити ефективність використання кабінету біології та застосування інформаційних технологій, спрямованих на формування ключових та предметних компетентностей учнів, підвищення рівня підготовки учнів до ЗНО.

У доповіді-презентації за  темою «Сучасний кабінет як центр нових інформаційних технологій, спрямованих на формування компетентнісного потенціалу учнів» вчитель біології Колонтаєвська С.В. розкрила можливості використання сучасного кабінету біології з мультимедійним обладнанням для формування ключових компетентностей учнів, визначених новим Законом України «Про освіту» та відображених в оновленій програмі з біології. Зокрема, учитель розкрила роль комп’ютерних технологій у формуванні предметних компетентностей, значення тестових технологій у підвищенні якості підготовки учнів до ЗНО.

Практичне застосування сучасного кабінету учитель Колонтаєвська С.В. продемонструвала під час проведення уроку у  8-А класі з теми «Травлення людини. Будова та функції травної системи». Учитель створила сприятливий мікроклімат на початку уроку, вдало провела мотивацію навчальної діяльності учнів. Упродовж уроку вчитель використовувала діяльнісний підхід; учні відкривали нові знання шляхом розв’язання проблемних ситуацій, використання комп’ютерної презентації, підручника, зошитів на друкованій основі тощо.  Велика увага приділялась формуванню здорового способу життя та відповідального ставлення до свого здоров’я.

Так як Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 входить до мережі «Шкіл сприяння здоров’ю», учасникам було представлено форму виховної діяльності з теми «Ми обираємо здоров’я» для учнів 5-Б класу з використанням ІКТ, інтерактивних технологій, яку провела учитель природознавства Гололобова Є.О. 

Згідно плану було проведено майстерню-практикум  «Використання тестів у форматі ЗНО на уроках біології», під час якого вчитель біології Колонтаєвська С.В. представила систему використання тестів у форматі ЗНО, починаючи із 6 класу та познайомила із матеріалами щодо підготовки до ЗНО - 2018 учнів 11 класу, а учитель Гололобова Є.О. показала методику створення комп’ютерних тестів.

По закінченню семінару завідувач ММК Сіренко С.М. довела до відома аналіз результатів ЗНО – 2017 з біології та методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології.

У результаті анкетування учасники семінару визначили, що семінар проведено на високому методичному рівні.

Переглядів: 524 Повернутись