Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Урочистості з нагоди Дня української писемності та мови

11.11.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

9 листопада 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися урочистості з нагоди Дня української писемності та мови. У межах цього свята нагороджено переможців і лауреатів сімнадцятого Обласного фестивалю ораторського мистецтва, який цього року відбувся за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття» І. Федчишин».

У фестивалі взяли участь 52 учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів загальної середньої освіти Харківської області. Журі та оргкомітетом фестивалю визначено 6 переможців і 13 лауреатів, серед яких Давидова Вікторія, учениця 11 класу Люботинського НВК №2.

На урочистостях з нагоди Дня української писемності та мови були присутні учні й учителі закладів загальної середньої освіти, а також викладачі та студенти закладів вищої освіти міста Харкова, письменники й члени громадських організацій, щирі шанувальники рідного слова.

Учнів та вчителів привітали:

  • Ігнатьєв В.В., заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації; 
  • Бойко В.С., заступник голови Харківського обласного відділення українського фонду культури, член Національної Спілки письменників України; 
  • Голобородько К.Ю., голова журі, доктор філологічних наук, професор, декан українського мовно-літературного факультету імені Квітки-Основ’яненка Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Савича Сковороди.

До цього дня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» підготовлено черговий випуск альманаху дитячої літературної творчості «Слобожанські перлини», у якому вміщено конкурсні роботи переможців і лауреатів Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів з української мови та літератури.

Переглядів: 424 Повернутись