Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар у формі «скарбнички молодого вчителя іноземної мови» для вчителів англійської мови шкіл міста

16.05.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

15 травня 2017 року на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 проведено семінар у формі «скарбнички молодого вчителя іноземної мови» для молодих вчителів англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів міста Люботина за темою «Активізація граматичного матеріалу в усному мовленні з використанням інноваційних технологій та з опорою на відеофрагменти».

Мета семінару - презентувати напрацювання молодих вчителів іноземної мови щодо використання інноваційних технологій (інтерактивні, тестові, ІКТ) на уроках англійської мови; ознайомити з можливостями використання відеофрагментів на уроках іноземної мови; показати роботу вчителів щодо формування комунікативної компетентності на уроках іноземної мови.

Інформаційно-презентаційний блок розпочала учитель англійської мови Приходько Ліна Сергіївна. Вона представила лекцію-презентацію з теми «Активізація граматичного матеріалу в усному мовленні з використанням інноваційних технологій та з опорою на відеофрагменти». Практичний блок розпочався введенням в уроки англійської мови у 3 та 5 класах. Продовжився практичний блок уроком англійської мови з теми «Ми  живемо в Україні»» у 5 класі. На уроці Приходько І.С. використала роздатковий матеріал, мультимедійний пристрій. Продовжила практичний блок учитель англійської мови Приходько Л.С. уроком узагальнення і систематизації знань і вмінь у 3 класі з використанням тестових технологій, роботи в парах, ІКТ з теми  «Природа і навколишнє середовище. Свята та традиції». Учні під час уроків проявляли високий інтерес і активність, практикували застосування свого словникового та граматичного запасу. Закінчився практичний блок самоаналізом проведених уроків.

По закінченню заходу молоді вчителі обмінялися думками, обговорили представлені на уроці форми та методи роботи, доцільність використання інноваційних технологій тощо. Молоді вчителі зазначили, що матеріали семінару були корисними для використання у подальшій роботі.

Переглядів: 717 Повернутись