Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів російської мови та зарубіжної літератури

26.04.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану міського методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури, російської мови та літератури (інтегрованого курсу) 25 квітня 2017 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів російської мови та зарубіжної літератури.

Вчитель російської мови та зарубіжної літератури, вчитель вищої категорії, «вчитель-методист» Савченко Н.В. ознайомила вчителів з прийомами компетентнісного підходу до аналізу тексту на уроках розвитку мовлення. Учасники мастер-класу набули практичного досвіду у використанні деяких прийомів: прийому концепту, візуалізації, «Шкатулка», сінквейн та інші. Молоді вчителі мали нагоду стати на хвилину учнями і попрацювати в групі з досвідченими педагогами, розкриваючи особливості кожного прийому.

Продовжила захід вчитель російської мови та зарубіжної літератури, вчитель вищої категорії Трипольська О.О., яка розповіла присутнім про особливості створення персонального сайту вчителя. Ольга Олександрівна зазначила, що персональний сайт має відповідати певним критеріям: контенти мають відповідати цільовій аудиторії, сайт має містити не лише текстовий матеріал, а й таблиці, фотографії, презентації, відеофрагменти тощо. Молоді та малодосвідчені вчителі мали змогу ознайомитися з структурою сайту вчителів Трипольської О.О. та Савченко Н.В., який отримав Диплом ІІ ступеня на обласному етапі Фестивалю - огляду освітніх Інтернет-ресурсів.

Усі вчителі висловили слова подяки адміністрації школи, колегам за цікавий, насичений майстер-клас.

Переглядів: 840 Повернутись