Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для малодосвідчених класних керівників

15.04.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

Відповідно до плану роботи міського методичного об’єднання  класних керівників на 2016/2017 навчальний рік та з метою підвищення компетентності та розвитку творчого потенціалу класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста 11 квітня 2017 року у Люботинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 відбувся майстер-клас для малодосвідчених класних керівників за темою «Формування громадянської та національної свідомості учнів засобами національно-патріотичного виховання». Участь у майстер-класі взяли 9 малодосвідчених класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Мета майстер-класу: окреслити завдання та виховні можливості краєзнавчої діяльності учнівської молоді та роль музейної справи у формуванні ціннісного ставлення учнів до суспільства і держави, ознайомити класних керівників з особливостями організації та проведення форм виховних діяльностей із залученням шкільних музейних фондів з учнями початкової та основної школи.

Робота майстер-класу розпочалась із  сторінки методиста «Роль краєзнавчої діяльності  та шкільних музеїв у формуванні ціннісного ставлення учнів до суспільства і держави» (підготувала методист ММК Лампанченко К.В.). Заступник директора з виховної  роботи Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Задьорна Н.А. презентувала учасникам майстер-класу досвід роботи навчального закладу з теми «Шкільний музей як засіб національно-патріотичного виховання учнів початкової та основної школи». Наступним етапом заходу стала віртуальна (відеофільм, екскурсії за розділами) та оглядова екскурсії до шкільного етнографічного музею «Світлиця». Підсумком роботи майстер-класу стала фокус-група щодо обговорення доцільності та оптимальності презентованих форм виховних діяльностей у формуванні ціннісного ставлення учнів до суспільства і держави.

Методист ММК К.В. Лампанченко

Переглядів: 1203 Повернутись