Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

"Виставка цікавої університетської науки"

14.04.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

13.04.2017 року на пришкільному майданчику Люботинської гімназії № 1 було презентовано «Виставку цікавої університетської науки» - пересувну виставку, спрямовану на краще засвоєння шкільного матеріалу, демонстрацію законів природи і різноманітних явищ, які ще вчора сприймалися дітьми суто теоретично й абстрактно.

Це спільний проект Харківської облдержадміністрації, ХНУ ім. В.Н.Каразіна та Харківського університетського консорціуму. В рамках проекту представники біологічного, фізичного факультетів, факультету психології та комп’ютерних наук Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна разом із центром інтерактивної науки - навчальним центром «ЛандауЦентр» створили цікаве дійство для дітей, більшість з яких науку бачили лише на сторінках підручників.

Мета заходу - продемонструвати різноманітні наукові досліди, експерименти та цікаве пізнавальне обладнання кожній дитині, котра хоче отримати нові знання і здобути цікаві навички. Інтерактивна форма роботи такої виставки дає можливість зацікавити більше дітей наукою, спонукає їх до наукового пізнання.

В роботі виставки взяли участь близько 900 учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів міста. Представники університету вразили школярів демонстрацією роботи наукових приладів, провели змагання найшвидшого складання логіко-математичних фігур. Також учасники ознайомилися з роботою гармати Гауса, маятника Ньютона, взяли участь у хімічних дослідах, слідкували за роботою 3-D принтера, спостерігали 3-D фігури та голограми. Співробітники факультету психології провели з учнями цікаві психологічні тести. Також учасників виставки вразила виставка екзотичних тварин, серед яких були мадагаскарський та кубинський таргани, австралійська квакша, гігантський африканський равлик ахатина, павук- птахоїд, трансгенні миші з геном медузи.

Дякуємо організаторам виставки за цікавий досвід та неймовірні емоції, завдяки вам наука стає ближчою та цікавішою в нашому сучасному житті.

Заступник начальника Сітченко В.М.

Переглядів: 607 Повернутись