Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар учителів інформатики

27.03.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

24 березня 2017 року на базі Караванської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено теоретично-практичний семінар у формі «методичних гостин» для молодих та малодосвідчених учителів інформатики м. Люботина за темою «Компетентнісно-діяльнісний підхід до навчання інформатики: реалізація нових Державних стандартів освіти». Метою даного семінару було ознайомлення педагогів міста з теоретичними основами та практичними напрацюваннями вчителя інформатики щодо впровадження компетентнісного та діяльнісного підходів до навчання інформатики з метою реалізації нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти.

Теоретичний блок семінару був представлений доповіддю-презентацією вчителя інформатики Луцькою В.О. «Компетентнісно-діяльнісний підхід до навчання інформатики: реалізація нових Державних стандартів освіти", під час якої вчитель ознайомила гостей з власними методичними наробками з даної теми.

Під час практичного блоку учасники семінару відвідали урок інформатики в 7 класі з теми  «Створення діаграм. Аналіз даних поданих на діаграмі», під час якого вчитель продемонструвала присутнім використання різних форм роботи та інтерактивних технологій, уміння учнів створювати діаграми.

Під час проведення методичного практикуму для вчителів «Розробка орієнтовного плану-конспекту уроку інформатики для учнів 8-го класу», молоді та малодосвідчені вчителі, працюючи в групах, створили плани-конспекти уроків засвоєння нових знань з теми «Опрацювання числових даних» відповідно до нової програми з інформатики в умовах впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти.

Уся робота практичного семінару була спрямована на формування у вчителя інформатики переконань щодо доцільності використання на уроці інтерактивних форм організації навчальної діяльності, на підвищення методичного рівня уроків інформатики, а також на розвиток інтересу учнів до предмету.

Методист ММК Мазій С.М.

Переглядів: 710 Повернутись