Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для заступників директорів з виховної роботи

17.03.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

16 березня 2017 року у Люботинському навчально-виховному комплексі «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» № 2 відбувся майстер-клас  для заступників директорів з виховної роботи за темою «Забезпечення соціалізації особистості учнів  та розвиток їх соціальної активності шляхом впровадження активних форм виховної діяльності та індивідуалізації виховного процесу».

Метою майстер-класу було розкрити систему роботи навчального закладу щодо впровадження комплексно-цільового підходу у впровадженні Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів, підвищити професійну компетентність заступників директорів із впровадження ефективних виховних технологій для формування соціокультурного середовища в загальноосвітньому навчальному закладі.

Розпочала майстер-клас заступник директора з виховної роботи Гахова Ю.О., яка ознайомила присутніх із системою роботи з зазначеної теми. Учасникам майстер-класу було презентовано практичний тренінг «Тривожне реагування як бар’єр у досягненні успіху» (практичний психолог Левицька В. В.) та відверта розмова «Сім’я – маленька держава» (класний керівник 10 класу Прядка О. І.), як форми виховної діяльності, які сприяють соціалізації учнів старшої ланки.  Робота шкільних гуртків, як один із засобів розвитку соціальної активності учнів в позаурочний час, була представлена презентацією літературно-музичної композиції «Свіча, запалена від серця» та образотворча майстерня «Художній розпис пряників».

Майстер-клас проведено на достатньому методичному рівні.

Переглядів: 1022 Повернутись