Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар молодого вчителя суспільствознавства

23.03.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

22 березня 2017 року на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 відбувся семінар у формі методичної скарбнички молодого вчителя суспільствознавства з теми «Використання інноваційних технологій як засіб підвищення якості історичної освіти», метою якого було ознайомитися із системою роботи молодих вчителів щодо формування предметних  компетентностей учнів на уроках історії та правознавства, надати методичну адресну допомогу молодим вчителям.

Участь у семінарі взяли завідувач ММК Сіренко С.М., керівник ММО вчителів суспільствознавства міста Смородько В.А., вчителі історії та правознавства Шабельник М.Г, Островерх Т.М., Іванченко О.А.

У ході лекції-презентації вчитель історії Кривега Д.С. познайомив присутніх із використанням ІКТ, інтерактивних та тестових технологій на уроках історії та запросив присутніх на урок історії  у 11 класі з теми «Стан економіки України у 1991-1998 р.р.». На уроці Кривега Д.С. використовував мультимедійну презентацію, відео фрагменти, роботу з підручником та історичними джерелами, прослідковувався логічний взаємозв’язок між усіма етапами уроку. Тестовий контроль учнів здійснювався із використанням завдань у форматі ЗНО. Учасники семінару відзначили вільне володіння вчителем матеріалом, науковий рівень подачі матеріалу, міжпредметні зв’язки, використання проблемних питань.        

Учитель Дьконова Ю.О. провела урок правознавства у 9 класі з теми «Трудовий договір». На уроці учитель використовувала презентацію, випереджувальні завдання, тестовий контроль, роботу з документами та підручником. Учні, працюючи у парах,  програвали ситуацію «співбесіди при прийомі на роботу», укладали трудовий договір.

По закінченню уроків учителі зробили самоаналіз проведених уроків, а досвідчені вчителі надали конкретні адресні рекомендації  щодо чіткої структури уроків, здійснення оцінювання знань учнів тощо.

Керівник ММО Смородько В.А. довела до відома нормативні документи щодо проведення ДПА у 2016/2017 навчальному році.

Завідувач ММК С.М. Сіренко

Переглядів: 458 Повернутись