Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Авторська майстерня з теми «Діяльнісний підхід на уроках хімії в умовах упровадження нових Держстандартів»

12.03.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

10 березня 2017 року на базі Люботинської гімназії № 1 відбулася авторська майстерня з теми «Діяльнісний підхід на уроках хімії в умовах упровадження нових Держстандартів», на яку гостинно запросила своїх колег учитель вищої категорії, «учитель-методист», Заслужений учитель України Котляр Зоя Володимирівна.

Під час інтерактивної лекції-презентації Котляр З.В. познайомила з досвідом використання компетентнісного, особистісно зорієнтованого та діяльнісного підходів до навчання хімії. Учасники авторської майстерні актуалізували знання про сучасний урок, обговорили вимоги до уроку у світлі нової навчальної програми з хімії.

Котляр З.В. запросила відвідати урок хімії у 8 класі з теми «Властивості основ, реакція нейтралізації. Реакція обміну». На уроці вчитель представила  форми та методи роботи, які мотивують учнів до самостійного здобуття знань, активізують навчальну діяльність. Урок побудовано на основі діяльнісного підходу; упродовж уроку учні набували нових знань, вирішували проблемні питання, розв’язували задачі та проводили  хімічний експеримент. Учасники методичного заходу  відзначили високу науковість уроку, зв'язок із життям, практичну значущість.

Питання «Формування мотивації учнів щодо підготовки до міжнародного дослідження PISA-2018»  розкрила у своєму виступі учитель хімії Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Білоус В.В. Учителі хімії обговорили завдання, що містять хімічну складову та шляхи формування мотивації учнів щодо підготовки до моніторингового дослідження.

Під час рефлексії учасники авторської майстерні зазначили, що їх очікування справдилися та відзначили актуальність, змістовність та високий рівень проведення методичних заходів.

Завідувач ММК С.М. Сіренко

Переглядів: 886 Повернутись