Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Творча методична зустріч вчителів географії шкіл міста

07.03.2017 | Розмістив: В.В. Стрілець

03 березня 2017 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулася творча методична зустріч вчителів географії шкіл міста за темою «Конструювання уроку географії в умовах упровадження нового Державного стандарту».

Метою роботи методичної лабораторій стала демонстрація ефективності застосування прийомів та методів проблемного навчання  на уроках географії з наступною розробкою планів-коспектів уроків-досліджень за програмою 7 класу. Це сприятиме підвищенню рівню професійної компетентності вчителів, надасть мотивацію до самоосвіти.

В ході інтерактивного спілкування були розкриті теоретичні питання щодо побудови уроку-дослідження із використанням ІК-технологій: мережі INTERNET, шкільної локальної мережі, комп’ютерних тренажерів (ведуча Мельник Т.В.). Присутні поділилися досвідом роботи з додатковими джерелами географічної інформації та INTERNET-програм для проведення уроків-практикумів.

Практична частина методичної лабораторії надала можливість присутнім ознайомитися із методикою побудови уроку із використанням ІКТ. На уроці географії в 6 класі за темою «Рух води в Світовому океані» (вчитель Мельник Т.В.) учні, після ознайомлення із теоретичним матеріалом, через мережу INTERNET отримали інформацію про типи руху океанічних вод та відповідний ілюстративний матеріал, що дозволило унаочнити отриману інформацію. Використання тестового тренажеру дозволило за короткий час школярам оцінити власний рівень володіння навчальним матеріалом, а вчителю – оцінити рівень підготовки класу до вивчення наступних тем курсу географії.

Під час семінару присутні мали змогу попрацювати із комп’ютерним тренажером по підготовці до ЗНО з географії. Добірка різноманітних тестів дала можливість учителям створити 10 варіантів завдань у форматі зовнішнього тестування за різними розділами курсу географії.

По закінченню семінару відбулася оперативна нарада з учителями з питань підготовки учнів одинадцятих класів до ЗНО з географії в умовах відсутності викладання географічних курсів у випускному класі, були розглянуті питання коректного оформлення розв’язку задач географічного змісту в тестувальних бланках. Окремим питанням присутні розглянули та опрацювали приклади завдань з природничих дисциплін під час моніторингового дослідження PISA.

 

Методист ЛММК, Блізнякова О.А.

Переглядів: 440 Повернутись