Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Методичний захід для вчителів економіки

23.02.2017 | Розмістив: В.В. Стрілець

23 лютого 2017 року на базі Люботинського НВК №2 відбувся методичний захід для вчителів економіки за темою «Використання  інноваційних технологій для формування економічного мислення учнів».

На меті даного заходу було ознайомлення учасників педагогів з досвідом роботи вчителя Островерх Т.М. щодо використання інноваційних технологій в навчально-виховному процесі Це сприятиме підвищення методологічної, теоретичної та професійної компетентність учителів економіки загальноосвітніх навчальних закладів, сформує їх усвідомлену потребу у постійному самовдосконаленні. Саме тому формою проведення заходу були методичні гостини.

Під час інтерактивної доповіді присутні мали змогу ознайомитися із досвідом роботи закладу по впровадженню сучасних методів організації навчально-пізнавальної діяльності школярів на уроках економіки для формування та розвитку їх економічної компетенції, засвоєння фундаментальних знань про економічне життя суспільства. Педагоги отримали методичні поради щодо використання інтерактивних вправ на етапі актуалізації знань та проектної діяльності на етапі практичного застосування набутих знань.

Практична частина заходу дала можливість педагогам сконструювати уроки узагальнення знань за різними розділами програми «Економіка» в 11 класі.

Плідна робота в групах творчої лабораторії-практикумі «Конструювання підсумкового тесту з економіки  для учнів 11-х класів» допомогла присутнім скласти два варіанти тестових завдань для проведення річного оцінювання одинадцятикласників з навчального предмету. Були сформовані різнорівневі тести у форматі ЗНО за всіма темами курсу, що опановують ся учнями у випускному класі.

По закінченню семінару відбулася оперативна нарада з учителями за підсумками участі міської команди у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки. Окремим питанням були розглянуті підсумки проведеного впродовж листопада – грудня 2016 року вивчення стану навчання економіки у ЗНЗ міста.

Методист ЛММК, Блізнякова О.А.

Переглядів: 557 Повернутись