Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар у формі методичної скарбнички для вчителів російської мови та зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів міста

21.02.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

21 лютого 2017 року на базі Караванської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено семінар у формі методичної скарбнички для вчителів російської мови та зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів міста Люботина за темою «Упровадження інноваційних технологій у системі діяльнісного підходу з метою забезпечення реалізації нового Державного стандарту».

Мета семінару – ознайомити учасників з теоретичними основами та практичними напрацюваннями молодого вчителя з питання упровадження інноваційних технологій у системі діяльнісного підходу з метою забезпечення реалізації нового Державного стандарту.

Відкрила захід заступник директора з НВР Капустянська Л.С., яка ознайомила присутніх з планом роботи семінару. Інформаційно-презентаційний блок розпочала учитель російської мови та зарубіжної літератури Ленець Тетяна Олексіївна. Доповідь-презентація з теми «Упровадження інноваційних технологій у системі діяльнісного підходу з метою забезпечення реалізації нового Державного стандарту» була змістовною та повністю відповідала заявленій темі. Практичний блок розпочався введенням в урок російської мови. Продовжився практичний блок уроком російської мови з теми «Несклоняемые существительные» у 6 класі. Вчитель використала такі форми роботи: ігрова («Квітка знань», «Пастка»), робота в парах, фронтальна робота. На уроці було застосовано інноваційні вправи: «Мікрофон», «Незакінчене речення».

Закінчився практичний блок самоаналізом проведеного уроку.

По закінченню заходу учасники практикуму обмінялися думками. Тема семінару розкрита повністю, мети досягнуто.

При підведенні підсумків (згідно з анкетуванням учасників семінару) визначено достатній методичний рівень проведення семінару.

Тетяна Олексіївна – малодосвідчений спеціаліст і вперше бере участь у семінарі міського рівня. Тому бажаємо їй творчого натхнення та успіхів на освітянській ниві.

Переглядів: 651 Повернутись