Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів початкових класів

26.01.2017 | Розмістив: В.В. Стрілець

26 січня 2017 року на базі Люботинської гімназії №1 відбувся майстер-клас для вчителів початкових класів «Організація навчально-виховного процесу у початковій школі на засадах особистістно орієнтованого, компетентнісного та  діяльнісного підходів».

Під час інтерактивного спілкування педагоги ознайомилися із системою навчально-виховної роботи  навчального закладу  щодо реалізації  завдань Державного стандарту початкової загальної освіти, спрямованих на формування ключових компетенцій учнів.

Брифінг під керівництвом заступника директора гімназії з НВР Міщенко М.А. окреслив шляхи співпраці вчителів кожної вікової групи молодших школярів на реалізацію єдиного завдання – підвищення якості початкової освіти. Була проведена презентація ефективних наробок членів кафедри розвивального навчання Ельконіна-Давидова та кафедри вчителів початкових класів для урізноманітнення навчального процесу та позаурочній діяльності з навчальних предметів.

Оновити власні знання та вдосконалити методичні прийоми проведення фонематичної роботи з першокласниками присутні мали змогу під час участі в роботі творчої майстерні «Сучасний урок у початковій школі в контексті компетентісного та діяльнісного підходів» (керівник Хирна Г.М.) Добірка вправ та завдань, які виконували присутні педагоги, допоможе під час проведення уроків навчання грамоти, сприятиме формуванню фонематичного слуху та орфографічній зіркості школярів.

Робота творчої лабораторії «Успішна людина – успішна в усьому» (керівник Олійник Н.О.) була спрямована на ознайомлення присутніх з технологією створення малюнкових кліпів, як новітню форму організації колективної творчої справи учнів у позаурочній діяльності. Результатом колективної співпраці вчителів став створений кліп «Дитинство».

Співпраці педагогів та батьківського колективу класу був присвячений круглий стіл «Формування ціннісного ставлення до сім’ї, родини, людей через взаємодію з батьківською громадськістю. Культура партнерства батьків та вчителів» (ведуча Стасевська А.В.). Педагоги обмінялися досвідом проведення батьківських зборів та лекторіїв, методичним прийомами проведення спільних родинних заходів.

По закінченню методичного заходу відбулася інформаційна нарада за підсумками навчальних досягнень учнів 3-4 класів у І семестрі 2016/2017 н.р. Були окреслені напрями навчальної та психологічної підготовки учнів 4-х класів до участі у ДПА – 2017.

 

Блізнякова О.А., методист ЛММК 

Переглядів: 890 Повернутись