Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Звітно-аналітична методична конференція КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»

23.12.2016 | Розмістив: В.В. Стрілець

22 грудня 2016 року у межах методичної декади Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» проведено звітно-аналітичну методичну конференцію за темою «Підведення підсумків спільної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» з Р(М)МК(Ц) у 2016 році». Учасниками конференції були завідувач методичного кабінету Сіренко С.М. та методист з кадрових питань       Скотарь С.В.

У ході конференції проаналізовано результати спільної діяльності КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» з районними (міськими) методичними службами з питань підвищення якості навчально-виховного процесу у 2016 році, визначено актуальні напрями діяльності методичних служб в умовах реалізації Концепції Нової української школи, презентовано експериментальну модель підвищення кваліфікації педагогічних працівників, окреслено заходи щодо підготовки до проведення Міжнародного дослідження якості освіти PISA – 2018.

За результатами 2016 року методичний кабінет відділу освіти Люботинської міської ради нагороджено Грамотою за створення ефективної системи підвищення фахового рівня вчителів із підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання та висловлено Подяку за якісний організаційно-методичний супровід заходів у межах Року англійської мови в Україні.

Ці відзнаки є результатом плідної співпраці методичного кабінету, адміністрації загальноосвітніх навчальних закладів, міських методичних об’єднань, кожного педагога.

Вдячні усім за роботу, напередодні Нового року бажаємо здійснення мрій та подальших успіхів у нашій спільній праці.

 

                                                            Завідувач  ММК   Сіренко С.М.

Переглядів: 808 Повернутись