Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів хімії

20.12.2016 | Розмістив: В.В. Стрілець

16 грудня 2016 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів № 4 відбувся майстер-клас для вчителів хімії з теми «Нові підходи до побудови уроку хімії в умовах упровадження нового Державного стандарту», який провела вчитель хімії, вчитель вищої категорії, «старший вчитель» Малік О.І.

         Мета майстер-класу: удосконалення підходів до конструювання уроку хімії відповідно до вимог нових Державних стандартів та нової програми з хімії. 

       Учитель хімії Малік О.І. створила психологічний мікроклімат, вдало здійснила мотивацію учасників майстер-класу до продуктивної діяльності. Під час вправи «Із скарбнички вчителя-професіонала» Малік О.І. познайомила учасників майстер-класу із досвідом роботи щодо упровадження інноваційних технологій на уроках хімії, представила методику проведення дослідницьких проектів та домашнього експерименту.  Малік О.І. вдало залучила слухачів до участі у майстер-класі шляхом проведення інтерактивних та ігрових вправ, демонстрації дослідів. Учителі хімії стали учасниками практичного тренінгу «віртуальна лабораторія», під час якого вони познайомилися із можливостями використання віртуальних практичних робіт на уроках хімії за  умови відсутності хімічних реактивів та обладнання.

        У новій навчальній  програмі з хімії  зазначено, що вивчення хімії потребує раціонального застосування способів дій, засобів і методів навчання. Під час педагогічної майстерні «Проектуємо сучасний урок» учителі хімії, працюючи у двох групах, конструювали уроки хімії, використовуючи, як перевірені шкільною практикою традиційні підходи, так і нові підходи та технології: інформаційно-комунікаційні технології, проблемне навчання, критичне мислення тощо. Підсумком роботи стала презентація та обговорення  проектів створених  уроків.

Під час рефлексії учасники майстер-класу зазначили, що їх очікування справдилися та відзначили актуальність, змістовність та високий рівень проведення майстер-класу.

Міський методичний кабінет висловлює подяку вчителю хімії Малік О.І. та адміністрації Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 за підготовку та проведення методичного заходу для вчителів хімії міста Люботина.

Переглядів: 1342 Повернутись