Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Грамотний споживач зі шкільної парти

10.12.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

23 листопада у Люботинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 в рамках вивчення курсу за вибором «Родинні фінанси - 5 клас» та «Фінансово грамотний споживач - 6 клас» відбулася екскурсія до Люботинського відділення Приват Банку. Метою екскурсії було підвищення рівня фінансової грамотності учнів, ознайомлення з роботою банку та структурними підрозділами.

Все це є необхідними знаннями у вихованні свідомого споживача банківських послуг: адже сучасні умови життя вимагають подібної обізнаності не тільки серед дорослих, а й серед молоді. Побачити як відбуваються головні фінансові операції банку, навчитися користуватися терміналом самообслуговування та банкоматом – такі вміння не зашкодять школярам.

Екскурсію проводила керівник проекту формування фінансової грамотності у школярів «Юніор-Банк» Тетяна Шахова. Під час заходу діти познайомилися з роботою банку та функціональними обов’язками кожного співробітника, відвідали кімнати ВІП – клієнта, навчилися на апараті розпізнавати фальшиві банкноти, ознайомилися з можливостями та роботою терміналу самообслуговування та банкоматом.

Наприкінці було розіграно подарунок для самого уважного споживача. Також кожен учень отримав сертифікат учасника екскурсії та слухача тренінгу.

Діти отримали величезне задоволення! Дякуємо за цікаву та змістовну екскурсію!

Переглядів: 607 Повернутись