Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Методична лабораторія-практикум для вчителів біології та природознавства

09.12.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

9 грудня 2016 року на базі Караванської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася методична лабораторія-практикум для вчителів біології та природознавства  з теми «Активізація пізнавальної діяльності учнів шляхом поєднання традиційних та інноваційних освітніх технологій на уроках біології та природознавства», метою якої було проаналізувати готовність вчителів до інноваційної діяльності та уміння оптимально поєднувати інноваційні та традиційні методи навчання, участь у якій взяли 6 вчителів біології та природознавства ЗНЗ міста.

Розпочався методичний захід інтерактивними вправами «Очікування», «Берег надії», під час яких учасники висловили свої очікування від семінару та рівень володіння даною проблемою. Під час «круглого столу» вчитель біології Караванської ЗОШ І-ІІІ ступенів Капустянська Л.С. актуалізувала знання учасників з теми, провела анкетування вчителів «Визначення творчого потенціалу особистості».

Під час методичної лабораторії вчитель Капустянська Л.С. представила дефіле інноваційних технологій, зокрема інтерактивних, проектних, технології критичного мислення, проблемного навчання та комп’ютерно-інформаційних технологій, продемонструвала використання методів та прийомів інноваційних технологій на різних етапах уроку, де вчителі були у ролі «учнів». Вони активно працювали, виконували вправи, опрацьовуючи різні прийоми та методи на практиці. Під час роботи в групах вчителі біології та природознавства створили міні-проект «Визначення типу шкіри на різних ділянках обличчя та складання правил догляду за власною шкірою» (за новою програмою з біології, 8 клас).

По закінченню методичної лабораторії усі учасники отримали «методичний кейс» із матеріалами щодо використання інноваційних технологій на уроках біології та природознавства.

Усі вчителі відзначили актуальність та високий рівень проведення методичного заходу.

Завідувач ММК С.М. Сіренко

Переглядів: 1002 Повернутись