Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Педагогічна майстерня вчителів фізики

28.11.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

26 листопада 2016 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 проведено заняття в педагогічній майстерні вчителів фізики за темою "Навчальні проекти як ефективний засіб формування предметної та ключової компетентностей на уроках фізики та в позаурочний час".

Під час методичного заходу педагоги ознайомилися з досвідом роботи вчителів фізики Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 щодо впровадження проектних технологій на уроках фізики та в позаурочний час.

Вчитель фізики Ювченко М.П. познайомив присутніх із банком створених учнівських проектів з фізики та продемонстрував відеофрагменти захисту проектів учнями 7-го класу.

Під час проведення практичного блоку засідання вчителі фізики мали змогу попрацювати в педагогічній майстерні: моделювали та захищали міні-проекти з теми «Порівняння швидкостей руху тварин та техніки».

З досвідом роботи щодо застосування проектних технологій з фізики в позаурочний час учасників заходу познайомив вчитель Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Сипко Валерій Павлович (засідання гуртка «Юний фізик»).

Зацікавив присутніх і практичний тренінг, підготовлений Валерієм Павловичем  «Кошторис на утеплення власної кімнати», під час якого вчителі фізики міста мали змогу розрахувати необхідні кошти для проведення утеплення власних помешкань та оцінити результати застосування енергозберігаючих технологій для заощадження сімейного бюджету.

Методист ММК С.М. Мазій

Переглядів: 726 Повернутись