Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар-практикум для молодих вчителів за темою "Перші кроки до вершин педагогічної майстерності"

19.10.2011 | Розмістив: Ю. Стрілець

Античні мудреці говорили: "Хочеш зміцнювати державу – виховуй молодь". І саме молодь, за якою майбутнє в усьому, покликана зміцнювати державу. Багато в чому успіх і результати навчального закладу залежать від роботи з молодими спеціалістами, які охоче і швидше сприймають інновації. Ось тому у місті велика увага приділяється роботі з молодими та малодосвідченими вчителями. 18 жовтня 2011 року на базі  Люботинської ЗОШ №3 (опорна школа по роботі з молодими спеціалістами) відбувся семінар-практикум для молодих вчителів за темою "Перші кроки до вершин педагогічної майстерності". У роботі семінару взяли участь молоді вчителі шкіл м. Люботина, адміністрація та досвідчені педагоги ЗОШ №3, завідуюча МЦППСР Бойко Л.М., методист ЛММК Хлистун Н.І.

 У теоретичній частині семінару  заступник директора з НВР ЗОШ №3 Ситюк Н.М.  розповіла молодим колегам про вимоги до календарно-тематичного та поурочного планування, про заповнення сторінок журналу, методист ЛММК Хлистун Н.І. ще раз наголосила на критеріях оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти. Досвідчені вчителі опорної  школи провели для молодих вчителів відкриті уроки з подальшим аналізом та самоаналізом. Потім молоді колеги  аналізували  побачені уроки, ділилися думками, що побачили цікавого на уроці, що корисного взяли для себе, що змінили б на уроці.

У практичному блоці завідуюча МЦППСР Бойко Л.М. провела заняття для молодих з елементами тренінгу "Практичні поради психолога", під час якого у формі гри вчителі намагалися розв'язати життєві ситуації.  

Мельник Н.О., директор Люботинської ЗОШ № 3

Переглядів: 2327 Повернутись