Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Педагогічна майстерня вчителів економіки

24.11.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

23 листопада 2016 року на базі Люботинської гімназії №1 проведено заняття в педагогічній майстерні вчителів економіки за темою «Практична робота на уроках економіки з використанням сучасних педагогічних технологій як засіб розвитку навчальної та дослідницької компетентності учнів».

В ході методичного заходу педагоги ознайомилися з теоретичними основами та практичним досвідом вчителя економіки Проненко О.П. щодо виконання практичних робіт з використанням сучасних педагогічних технологій.

З можливостями економічного виховання школярів середньої ланки ЗНЗ під час навчально-виховного процесу педагоги ознайомилися під час уроку в 5 класі «Бюджет родини» курсу «Родинні фінанси». Виявляється що 11-річні учні досить грамотно володіють економічною термінологією, виходячи із свого досвіду свідомо можуть аналізувати наслідки фінансових подій в їхньому житті та підтриманні добробуту їхніх родин.

Зацікавилися присутні такою формою презентацією результатів практичної роботи, як рекламний ролик: сучасні цифрові технології, які опановують  учні на уроках інформатики, значно пожвавлюють вивчення складних економічних понять.

В роботі педагогічної майстерні взяли участь не тільки вчителі навчальних закладів міста, а й представники фінансових та державних установ міста.

Так, керівник проекту «Юніор-банк» Шихова Тетяна ознайомила присутніх із напрацюваннями учасників проекту щодо проведення занять-тренінгів «Фінансова грамотність» для учнів 5-11 класів. Також були надані рекомендації по формуванню компетентності обізнаного споживача банківських послуг у молодших школярів. Разом із педагогами були розглянуті форми співробітництва між ЗНЗ та фінансовими установами міста: відвідування Call-центрів, участь у квестах в приміщенні банків, тощо.

Змістовною виявилася спільна робота педагогів із начальником фінансового управління Люботинської міської ради Яловенко І.В. на реальних прикладах вчителі набули знань щодо положень Бюджетного кодексу України, шляхів формування доходної та розхідної частин міського бюджету, інвестиційні особливості регіону. Такі знання мають допомогти вчителям проводити практичні роботи з макроекономіки на реальних показниках, наближених до місця проживання та майбутнього професійного самовизначення випускників наших шкіл.

По закінченню методичного заходу відбулася оперативна нарада з учителями з питань підготовки шкільних учнівських команд у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки та напрямку учнівських досліджень для участі в конкурсі-захисті робіт МАН.

Переглядів: 739 Повернутись