Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Творча майстерня для вчителів зарубіжної літератури

23.11.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

22 листопада 2016 року на базі Люботинської ЗОШ №3 було проведено творчу майстерню для вчителів зарубіжної літератури навчальних закладів міста Люботина за темою «Використання інноваційних технологій на уроках зарубіжної літератури в умовах реалізації нових Державних стандартів».

Мета заходу: показати ефективність застосування інноваційних технологій на уроках зарубіжної літератури як один із засобів підвищення якості освіти; розвити пізнавальні інтереси, творчі здібності учнів в умовах реалізації нових Державних стандартів; продемонструвати теоретичні та методичні аспекти проектної та ігрової технологій.

Учителі зарубіжної літератури Кухтіна С.О. та Бондаренко М.А. розпочали захід доповіддю - презентацією «Використання інноваційних технологій на уроках зарубіжної літератури в умовах реалізації нових Державних стандартів». Доповідь була змістовною та повністю відповідала заявленій темі. Вчителі побували в ролі учнів при  моделюванні міні – проектів у 8 класі з теми «Античність. Давня Греція». Потім вчителі були залученні до дидактичної гри: Методика використання ігрових технологій у 5 класі за сторінками японської народної казки «Іссумбосі, або Хлопчик-Мізинчик».

При підведенні підсумків (згідно з анкетуванням учасників майстер-класу) визначено високий методичний рівень проведення творчої майстерні.

Всі вчителі висловили слова подяки адміністрації школи, колегам за цікаву, насичену творчу майстерню.

Переглядів: 992 Повернутись