Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся науково-практичний семінар за темою "Психологічне здоров’я учасників навчально-виховного процесу в ДНЗ як запорука підвищення загальної культури здоров’я та її виховних можливостей"

27.09.2011 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану роботи Центру практичної психології та соціальної роботи при Люботинському міському відділі освіти 27 вересня 2011 р. на базі дошкільного навчального закладу №1 «Ялинка» відбувся науково-практичний семінар за темою «Психологічне здоров’я учасників навчально-виховного процесу в ДНЗ як запорука підвищення загальної культури здоров’я та її виховних можливостей». Метою даного заходу було удосконалення психологічного супроводу навчально-виховного процесу в ДНЗ міста практичними психологами ЦППСР щодо профілактичної та просвітницької роботи з педагогічними працівниками, батьками з питань здорового способу життя. Завданням семінару було формування методологічної, теоретичної, професійної компетентності практичних психологів і педагогічних працівників ДНЗ, їхню усвідомлену потребу у постійному психологічному та педагогічному самовдосконаленню.

Для проведення семінару завідувачкою Центру практичної психології та соціальної роботи Бойко Л.М. були розроблені та роздруковані кожному учаснику заходу рекомендації практичного спрямування:

  • Основні ознаки психологічно здорової людини
  • Рекомендації щодо збереження психологічного здоров’я
  • Словник психологічних термінів

На семінарі були присутні 25 осіб, серед яких працівники ЦППСР, завідуючі та вихователі-методисти ДНЗ міста, вихователі та батьки ДНЗ №1.

Теоретична частина семінару була присвячена ознайомленню співробітників Центру та педагогів дошкільних закладів із теоретичними аспектами поняття «психологічне здоров’я». Дана інформація була представлена у вигляді доповіді, яка супроводжувалася комп’ютерною презентацією. Під час теоретичної частини присутні були ознайомлені із результатами психодіагностичних досліджень педпрацівників ДНЗ №1.

Практична частина семінару була присвячена відпрацюванню вихователями навичок усунення негативних емоцій через ознайомлення з прийомами їх розхитування та нейтралізації. Вправи, які були дібрані для проведення практичного заняття з елементами тренінгових технологій, охоплювали різні сфери життя та можливі ситуації виникнення негативних емоцій.

По закінченню тренінгових вправ присутні мали змогу ознайомитися із комплексом ранкової суглобової гімнастики, яку продемонстрували мати з дитиною-вихованцем ДНЗ №1.

О.А.Блізнякова, методист ЛММК

Переглядів: 1584 Повернутись