Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся теоретично-практичний семінар "Впровадження технології розвитку критичного мислення в практику роботи з учнями школи"

19.10.2011 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану ММК 19 жовтня 2011 р. на базі Люботинської ЗОШ №4 в рамках роботи постійно діючого семінару «Інноваційні технології» відбувся теоретично-практичний семінар "Впровадження технології розвитку критичного мислення в практику роботи з учнями школи". Даний захід мав на меті ознайомлення педагогів міста зі шляхами формування критичного мислення на уроках. Завданнями методичного заходу було:

  • розкриття потенційних можливостей поєднання форм та методів роботи на уроках у формуванні творчих здібностей учнів;
  • демонстрація застосування ІКТ як засобу формування творчої особистості учня, розвитку його компетенції

Участь у семінарі взяли 11 педагогів, серед яких вчителі, які впроваджують технологію розвитку критичного мислення в початкових та середніх класах.

Теоретична частина семінару складалася із пролонгованої доповіді вчителів Скубреєвої Л.В. та Репецької Г.В., що супроводжувалася презентацією.

Логічним продовженням доповіді стали виступи вчителів закладів, які провели майстер-класи по ознайомленню з методикою проведення уроків за технологією критичного мислення та презентували дидактичні матеріали до уроків.

Аналітичний блок семінару пройшов у формі круглого столу, де кожен з присутніх мав змогу поділитися власними наробками за темою семінару, та отримати відповіді на питання, які виникають при застосуванні технології критичного мислення.

 С.М.Мазій, методист ЛММК 

Переглядів: 1666 Повернутись