Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів математики шкіл м. Люботина

24.10.2016 | Розмістив: В.В. Стрілець

21 жовтня 2016 року на базі Люботинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 було проведено майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів математики шкіл м. Люботина за темою "Формування професійної компетентності педагогів в області компʼютерних технологій".

Відкрили майстер-клас  вчителі математики Тарасенко Г.М. та Гончаренко Т.І. інтерактивною вправою «Привітання», яка сприяла створенню доброзичливого мікроклімату серед учасників. Учасники заходу висловили свої очікування від майстер-класу.

Наробками з власної методичної скарбнички за темою «Формування професійної компетентності педагогів в області компʼютерних технологій» поділилася з молодими колегами вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Тарасенко Г.М.

         Практичний блок складався з панорами методичних знахідок «Дослідження з теми «Логарифмічна функція» та практичного тренінгу для вчителів за темами «Показникова функція» та «Логарифмічна функція».

Наступним етапом заходу було практичне заняття "Робота з тестами у форматі ЗНО". Досвідчені вчителі математики Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 разом з молодими колегами опрацювали запропоновані завдання онлайн-тестів за програмою ЗНО з математики 2016 року.

Під час підведення підсумків визначено високий методичний рівень проведення майстер-класу.

Переглядів: 739 Повернутись