Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар для вчителів суспільствознавчих дисциплін

21.10.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

19 жовтня  2016 року на базі Караванської  ЗОШ  відбувся теоретично-практичний семінар для вчителів суспільствознавчих дисциплін шкіл м. Люботина за темою: «Використання технології особистісно орієнтованого навчання на уроках суспільствознавчих дисциплін з метою впровадження нового Державного стандарту».

Семінар проходив у формі аукціону педагогічних ідей. У першому лоті вчитель Караванської ЗОШ Цехмістер В.Б. через вправу «дерево очікувань» з'ясувала очікування  вчителів від семінару, через вправу «долоньки» психологічно налаштувала на творчу роботу, потім розповіла  вчителям міста про використання технології особистісно орієнтованого навчання на уроках суспільствознавчих дисциплін в умовах впровадження нових Державних стандартів. У другому лоті вчителі завітали до Віти Борисівни на урок у 5 клас (тема: «Речові історичні джерела. Музей.»). Урок вчителя був цікавий, сучасний, бо використовувався краєзнавчий матеріал, цікаві історичні факти. У  третьому лоті керівник ММО вчителів суспільствознавчих дисциплін Смородько В.А. розповіла присутнім про підготовку учнів 11 класу до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Підводячи підсумки семінару, вчителі міста висловили думку, що його проведено на високому науково-методичному рівні.

Ми дуже вдячні адміністрації школи, вчителю історії Цехмістер В.Б. за теплу, гостинну зустріч, цікавий, насичений семінар.

Переглядів: 676 Повернутись