Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар для вчителів базових шкіл – учасників проекту «Вчимося жити разом»

14.10.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

11 жовтня 2016 року на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 відбувся семінар для вчителів базових шкіл – учасників проекту «Вчимося жити разом». Участь у семінарі взяли педагогічні працівники опорних закладів міста:

  • Люботинська гімназія № 1 – Болдарєва В.В., Олійник Н.В., Тижненко С.Є.; 
  • Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 – Мозговий С.В., Черевань С.В., Давидова С.О.; 
  • Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – Толстоп’ятова Л.В., Ластович Н.В. 

Проект упроваджується з метою сприяння адаптації тимчасово переміщених дітей та підлітків у приймаючих громадах довкола зони конфлікту на сході України. Ключовим є розвиток життєвих навичок та надання психологічної та соціальної підтримки дітям та підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.

Регіональний тренер Толстоп’ятова Л.В., вчитель початкових класів Люботинської ЗОШ І-ІІІ № 3, надала інформацію про проект «Вчимося жити разом» та провела тренінгові заняття.  На тренінгах вчителі побували в ролі учнів 1 класу (тема «Неповторність людини») та 10 класу ( тема«Як стати миротворцем»). Колеги на собі відчули ефективність навчання на засадах розвитку життєвих навичок, мали змогу відпрацювати навички роботи у системі тренінгу. Зустріч була цікавою і результативною для всіх учасників.

Дякуємо за співпрацю і бажаємо успіхів у впровадженні проекту.

Переглядів: 492 Повернутись