Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Проект резолюції міської педагогічної конференції педагогічних працівників міста Люботина

28.08.2016 | Розмістив: В.В. Стрілець

Проект

 

МІСЬКИЙ СЕРПНЕВИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ тижденЬ

22 – 31.08.2016

 

РЕЗОЛЮЦІЯ

міської педагогічної конференції педагогічних працівників міста Люботина

за темою:

«Про підсумки розвитку освіти міста Люботина у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік»

 

30 серпня 2016 року

 

На підставі аналізу результатів діяльності відділу освіти Люботинської міської ради щодо забезпечення якісного організаційного та методичного супроводу навчально-виховного процесу у навчальних закладах міста та  у зв’язку із запровадженням Концепції нової української школи, в основу якої покладено впровадження в навчально-виховний процес ключових компетенцій та особистісно орієнтованої моделі освіти, педагогіку партнерства; формування особистості нового, успішного вчителя; виховання молоді на основі загальнолюдських цінностей; поетапного введення нової структури загальної середньої освіти в Україні учасники міської педагогічної конференції

 

УХВАЛИЛИ:

  1. Вважати пріоритетами діяльності відділу освіти, методичних служб міста та навчальних закладів міста на 2016/2017 навчальний рік: організаційно-методичний супровід практичного впровадження компетентнісного підходу в навчання та оцінювання навчальних досягнень школярів, нових навчальних програм для 1-4-х та 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів; організаційно-методичний супровід упровадження нових Державних стандартів базової загальної середньої освіти у 8-х класах.
  2. Відділу освіти, міському методичному кабінету:

2.1. Забезпечити  розроблення перспективного плану розвитку освітніх округів із визначенням у них опорного навчального закладу та його філій.

                                                                             До 05.09.2016

2.2.Вжити заходів щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників, зокрема, керівників та вчителів опорних шкіл, вчителів початкових класів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють з учнями з особливими освітніми потребами.

                                                           Упродовж 2016/2017 навчального року

2.3.Не допускати безпідставного закриття позашкільних навчальних закладів.

                                                        Упродовж 2016/2017 навчального року

2.4.Продовжити роботу з розширення мережі дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності, у тому числі шляхом урізноманітнення моделей організації дошкільної освіти.

                                  Упродовж 2016/2017 навчального року

2.5.Організувати проведення методичного  об’єднання учителів початкових класів у зв’язку із затвердженням оновлених програм та запровадження компетентнісного підходу до навчання.

                                                                                 До 31.08.2016

2.6.Продовжити реалізацію науково-методичного проекту «Підвищення ефективності професійного самовдосконалення педагогічних працівників у міжкурсовий (міжатестаційний) період».

                                  Упродовж 2016/2017 навчального року

2.7.Вжити заходів щодо реалізації регіональних освітніх проектів:

- освітнього проекту «Удосконалення змісту освітніх програм курсів підвищення кваліфікації»;

- освітнього проекту «Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розв’язування тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання»;

- освітнього проекту «Підвищення якості підготовки учнів Харківської області до Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів»;

- пілотного навчально-методичного проекту «Підвищення професійної компетентності вчителів інформатики щодо алгоритмізації та програмування»;

- науково-методичного проекту «Підвищення ефективності  професійної майстерності  (управлінської діяльності)  керівників загальноосвітніх навчальних закладів у міжкурсовий (міжатестаційний) період»;

- освітнього проекту «Модернізація початкової освіти»;

- освітнього проекту «Виховний простір Харківщини».

                              Упродовж 2016/2017 навчального року

2.8. Посилити роботу щодо підготовки випускників загальноосвітніх навчальних закладів до зовнішнього незалежного оцінювання.

                                                                                                    До 01.04.2017

 

2.9.Посилити організаційний супровід роботи з підготовки обдарованих учнів до олімпіад і МАН, а також підвищити якість підготовки і відбору учнів для участі в учнівських інтелектуальних змаганнях.

                                                                             До 01.11.2016

  1. Керівникам навчальних закладів міста:

3.1. Забезпечити належну підготовку навчальних закладів до нового навчального року, безперешкодний доступ дітей з особливими освітніми потребами до будівель і приміщень.

             До 01.01.2016

3.2.Налагодити міжвідомчу взаємодію щодо проведення  профілактичної роботи з питань запобігання протиправній поведінці, алкогольній та наркотичній залежності дітей, учнівської та студентської молоді.

                                                        Упродовж 2016/2017 навчального року

3.3.Посилити та  урізноманітнити форми і методи національно-патріотичного виховання дітей та молоді, активно залучаючи до цього органи учнівського самоврядування  та громадські організації.

                                                           Упродовж 2016/2017 навчального року

3.4.Продовжити роботу щодо організації діяльності мовних таборів із залученням волонтерів та викладачів вищих навчальних закладів.

                                                        Упродовж 2016/2017 навчального року

3.5. Сприяти підвищенню рівня професійної компетентності педагогічних працівників, активній їх участі у різних формах методичної роботи.

Упродовж 2016/2017 навчального року

3.6. Тримати на постійному контролі  роботу вчителів щодо підготовки випускників загальноосвітніх навчальних закладів до зовнішнього незалежного оцінювання.

                                                                                                    До 01.04.2017

 

3.7. Забезпечити якісну  підготовку обдарованих учнів до участі у предметних олімпіадах і конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН.

3.9. Забезпечити участь педагогів у реалізації науково-методичного проекту «Підвищення ефективності професійного самовдосконалення педагогічних працівників у міжкурсовий (міжатестаційний) період».

                                  Упродовж 2016/2017 навчального року

3.10. Сприяти участі педагогів навчального закладу у реалізації регіональних освітніх проектів.

                                                        Упродовж 2016/2017 навчального року

 

Переглядів: 629 Повернутись