Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Підсумкове заняття Школи молодого вчителя та молодого класного керівника

10.06.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

Стало традицією у відділі освіти у перші літні дні проводити зустріч з молодими колегами. Ось і цього року 9 червня  відбулося підсумкове заняття Школи молодого вчителя та молодого класного керівника за темою «Мої досягнення за рік». Молодих колег привітали  завідуюча міським методичним кабінетом Сіренко С.М. та методисти міського методичного кабінету Сітченко В.М. та Хлистун Н.І. Засідання проходило у теплій дружній атмосфері.

Молоді колеги представили презентації-звіти, у яких розповіли про свої  напрацюваннями і досягненнями  за рік. Цікавими, змістовними були виступи вчителів Люботинської гімназії №1 Олійник Н.О. та  Кальницької О.В., вчителів Караванської ЗОШ  Бабенко Т.О. та Луцької В.О., вчителів  Люботинської ЗОШ №4 Оніщенка М.С. та Стороженко А.І., вчителя математики Люботинської ЗОШ №5 Мізяк О.С.  

Молоді колеги розповіли про  досягнення своїх учнів на олімпіадах, МАНі, конкурсах, про роботу з наставниками, про проведення Декади молодого спеціаліста, про форми і методи, які освоїли і використовували на  уроках.

Ми бажаємо молодим колегам у подальшій роботі творчого натхнення і майстерності!

Переглядів: 745 Повернутись