Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Тренінг за проектом «Підвищення психосоціальної стійкості до стресу у дітей»

31.05.2016 | Розмістив: В.В. Стрілець

Згідно плану науково-методичних заходів КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» за підтримкою УНМЦ ПП і СР, представництва Дитячого Фонду ООН в Україні «ЮНІСЕФ», Національного Університету «Києво-Могилянська академія» 23-24 травня 2016 року в м. Люботині на базі Люботинського НВК № 2 (директор – Козоріз А.В.) проведено обласний 2-денний тренінг за проектом «Підвищення психосоціальної стійкості до стресу у дітей».

Тренінг провела тренер проекту, практичний психолог Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Звєрєва Руслана В’ячеславівна. Матеріальне обладнання тренінгу та харчування його учасників (брейк-кофе, обіди) забезпечив менеджер конференц-сервісу кампанії «Tolerant» Складенко Максим Сергійович (м. Київ).

У тренінгу взяли участь 22 педагогічних працівника міста: 11 вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, 6 вихователів дошкільних навчальних закладів, 4 практичних психолога, завідувач ЦППСР Бойко Л.М.

Програма тренінгу виявилася актуальною, цікавою, різнобарвною, методично насиченою. З презентаційних матеріалів учасники усвідомили, що таке травматичний стрес, навчилися розрізняти його прояви; дізналися про потреби дітей і батьків, що пережили травмуючі події. Під час виконання тренувальних вправ педагоги оволоділи методиками саморегуляції й зниження рівня травматичного стресу; навчилися в рамках навчального процесу будувати підтримуючі стосунки з дітьми щодо їхнього скорішого психологічного відновлення. Принаймні, відтепер педагоги знають, в яких випадках необхідно рекомендувати дитині і її батькам звертатися за допомогою до психолога.

Переглядів: 952 Повернутись