Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся теоретично-практичний семінар шкільних бібліотекарів

30.09.2011 | Розмістив: В.В. Стрілець

29.09.2011 р. на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 відбувся теоретично - практичний семінар шкільних бібліотекарів за темою: „Удосконалення культури читання та прищеплення навиків самостійної роботи з книгою та джерелами інформації". Семінар розпочався згідно плану проведення о 09-00. На семінарі були присутні представники всіх загальноосвітніх закладів міста.

Теоретичну частину семінару представила присутнім бібліотекар Пигуль К.І.  доповіддю у вигляді презентації за темою: „Компетентний читач – вимога часу”. Доповідь була ґрунтовною, послідовною. Основна увага приділялась моделі формування читацької компетентності учнів, формуванню в учнів інтересу самостійно звертатися до книжки, відшукувати необхідну інформацію за допомогою різних джерел інформації.

Практична частина семінару розпочалась о 09-35 виховним заходом для учнів 6-7 кл., який проводила бібліотекар Пигуль К.І. за темою: „Книгоманія”. Пигуль К.І. розповіла про умови проведення конкурсу, критерії оцінювання кожного з етапів конкурсу, представила присутнім дві команди – команду "Книжкові хакери" (учні 6 кл. та команду "Книготерапія" (учні 7 кл.). Також присутнім учасникам семінару було запропоновано виступити на конкурсі "Книгоманія" у якості журі. Конкурс проходив у формі командної гри. Учні показали високий рівень знань творів української та світової літератури; показали вміння працювати в команді. Друга частина практичного блоку була представлена презентацією учнівських робіт за темою: "Книга – твій найкращий друг" (учні 8-9 класів) та "Книга – міст у світ знань" (учні 10-11 класів). Учні показали високий рівень володіння інформаційно-комунікаційними технологіями, вмінням робити презентації у програмі Power Point. Слід відмітити кращі презентації Ляшенко Анжели, учениці 8 кл., Вахрамєєва Олександра, учня 9 кл. Та учнів старшої вікової категорії – Кононенко Наталії, учениці 10 кл. та Мірошника Олексія, учня 11 кл.   

Після закінчення семінару методист ЛММК Сітченко В.М. представила презентацію "Контрафактна література", її особливості та недопустимість використання у навчально-виховному процесі. Також Сітченко В.М. підвела підсумки семінару. Було проведено анкетування учасників семінару, під час якого присутні виразили свої враження від семінару та визначили рівень проведення семінару.

Членами ММО шкільних бібліотекарів вирішено, що семінар проведено на високому  рівні.

Методист ММК Сітченко В.М.

Переглядів: 1567 Повернутись