Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів трудового навчання

04.05.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

28 квітня 2016 року на базі Люботинської ЗОШ №4 було проведено майстер-клас для вчителів трудового навчання шкіл м. Люботина за темою «Метод проектів як засіб підвищення творчого потенціалу учнів на уроках трудового навчання».   

Мета заходу – удосконалити теоретичні та практичні знання вчителів стосовно методу проектів; показати послідовність роботи створення проекту; познайомити учасників майстер-класу з практикою поєднання техніки макраме та декоративних елементів під час виготовлення виробів.  

Заняття майстер-класу відкрив вчитель трудового навчання Мозговий С.В. інтерактивною лекцією-презентацією «Метод проектів як засіб підвищення творчого потенціалу учнів на уроках трудового навчання». У практичному блоці Вакар Т.Л. познайомила присутніх учителів з технікою макраме та провела майстер-клас «Я роблю це так» з теми «Поєднання техніки макраме та декоративних елементів під час виготовлення виробів». Вчителі працювали в групах, парах. Урок-творча майстерня пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері, був інформаційно насиченим і надзвичайно продуктивним. При підведенні підсумків  визначено високий методичний рівень проведення майстер-класу.

Методист ММК Хлистун Н.І.

Переглядів: 931 Повернутись