Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів математики шкіл м. Люботина

27.04.2016 | Розмістив: В.В. Стрілець

Згідно річного плану ММК 22 квітня 2016 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся майстер-клас для вчителів математики шкіл м. Люботина за темою "Розвиток раціональної, продуктивної, творчої компетенції вчителя та учня в умовах впровадження Державного стандарту базової загальної середньої освіти та профілізації старшої школи". Метою заходу було: ознайомити учасників майстер-класу із досвідом роботи вчителя математики щодо використання компетентнісного, особистісно зорієнтованого та діяльнісного підходів до викладання математики, з досвідом використання тестових технологій при підготовці учнів до ЗНО та ДПА.

Під час інтерактивної лекції-презентації «Розвиток раціональної, продуктивної, творчої компетенції вчителя та учня в умовах впровадження Державного стандарту базової загальної середньої освіти та профілізації старшої школи» вчитель математики Бутенко Н.О. презентувала присутнім власні напрацювання з теми, ознайомила педагогів із основними етапами формування предметної, наукової та ключових компетентностей учнів засобами математики як навчального предмета в умовах впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти з метою активізації пізнавальної діяльності, розвитку творчих здібностей учнів.

Відповідно до плану роботи керівник майстер-класу Бутенко Н.О. провела практикум з теми «Узагальнення і систематизація знань по темі «Нерівності» та «Тригонометричні функції», під час якого вчителі опрацьовували найбільш проблематичні питання, обмінялися досвідом використання їх на уроках, розглянули варіанти тестових завдань.

На завершення роботи учасники майстер-класу пройшли он-лайн тестування з теми «Похідна».

Під час анкетування учасники семінару відзначили актуальність, ефективність та високий рівень проведення майстер-класу.

 

Методист ЛММК                                     С.М.Мазій

Переглядів: 756 Повернутись