Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Методичний практикум для вчителів економіки

25.04.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

21 квітня 2016 року на базі Люботинської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 відбувся методичний практикум для вчителів економіки за темою «Креативна освіта як умова розвитку творчої особистості в процесі викладання економіки».

Під час інтерактивної лекції-презентації присутні мали змогу ознайомитися із досвідом роботи закладу по застосуванню методик розвитку креативного мислення старшокласників на уроках економіки для формування та розвитку їх економічної компетенції, засвоєння фундаментальних знань про економічне життя суспільства.

Практична частина семінару складалася із педагогічної майстерні «Застосування математичних методів розв’язання задач на уроках економіки» та практичного тренінгу «Розв’язування задач з економіки», що дозволило присутнім на конкретних прикладах ознайомитися із застосуванням знань з математики для розв’язування задач економічного змісту.

У ході методичного заходу (вчитель економіки Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Сипко В.П.) з педагогами були також розглянуті зразки розв’язку олімпіадних задач, адже саме завдання даного типу не входять до складу чинної програми «Економіка, 11 клас».

По закінченню семінару відбулася оперативна нарада з учителями за підсумками участі міської команди у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки.

Методист ЛММК, Блізнякова О.А.

Переглядів: 787 Повернутись