Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів української мови та літератури

17.03.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

16 березня 2016 року на базі Люботинської гімназії №1 було проведено майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів української мови та літератури шкіл м. Люботина за темою «Шляхи формування мотивації на уроках української мови та літератури».

Мета заходу:

  • ознайомити учасників майстер-класу з теоретичними основами та практичним досвідом учителів української мови та літератури щодо шляхів формування мотивації на уроках української мови та літератури; 
  • удосконалювати вміння застосовувати активні форми і методи організації роботи в умовах впровадження нового Державного стандарту; 
  • удосконалювати навички вчителів щодо проведення тестування у форматі ЗНО. 

Майстер-клас з першої хвилини проходив у форматі інтерактивного спілкування: самопрезентація «Ініціали», визначення теми семінару через складання пазлів, психологічна налаштованість – все це сприяло активній, плідній роботі.

Вчитель української мови та літератури гімназії Детинич В.В. поділилася досвідом роботи щодо формування мотивації на уроках української мови та літератури. Вчитель Корсунова І.О. провела відкритий урок у 5-А класі з теми «Євген Гуцало. Оповідання «Лось». Співчуття, милосердя – шлях до перемоги добра». Молоді колеги мали змогу познайомитися із структурою уроку української літератури, його етапами, вмінням визначати мету та завдання уроку, створювати атмосферу успіху на уроці. Під час роботи у педагогічній майстерні вчителі української мови та літератури пропонували і обговорювали свої варіанти етапу мотивації відкритого уроку.

Наступним етапом семінару був практичний тренінг «Робота з тестами у форматі ЗНО». Досвідчені вчителі разом з молодими колегами опрацювали тести ЗНО-2015 (пробне ЗНО). При підведенні підсумків (згідно з анкетуванням учасників семінару) визначено високий методичний рівень проведення майстер-класу.

Методист ММК Хлистун Н.І.

Переглядів: 1265 Повернутись