Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів хімії

04.03.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

26 лютого  2016 року  на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів хімії  за темою: «Нові підходи до побудови уроку хімії в умовах  нових Державних стандартів», метою якого було актуалізувати вимоги до побудови сучасного уроку, познайомити з досвідом упровадження компетентнісного, особистісно зорієнтованого та діяльнісного підходів до навчання хімії, опрацювати шляхи формування предметних компетентностей учнів на кожному етапі уроку відповідно до нової програми.

Майстер-клас провела Білоус Вікторія Володимирівна, вчитель хімії, вчитель вищої категорії.

Розпочався майстер-клас з інтерактивної лекції-презентації «Модель уроку хімії на основі компетентнісного, особистісно зорієнтованого та діяльнісного підходів», під час якої вчитель розкрила шляхи формування хімічної компетентності, в основі якої розвиток хімічного мислення, хімічної грамотності та хімічної відповідальності. Шляхи формування хімічної компетентності вчителі хімії міста мали змогу побачити під час відвідування уроку у 7 класі з теми «Добування кисню у лабораторії та промисловості. Реакція розкладу. Способи добування кисню. Доведення наявності кисню». Слід зазначити, що урок був побудований за структурою діяльнісного підходу, упродовж уроку вчитель вів з учнями діалог, ставив проблемні питання, які сприяли «відкриттю нових знань». Вчитель використав ігрові ситуації, експеримент, міжпредметні зв’язки, зв’язки з попереднім матеріалом та матеріалом, що буде вивчатися.

Відповідно до плану роботи керівник майстер-класу Білоус В.В. провела тренінг: розв’язування завдань у форматі ЗНО з хімії, під час якого вчителі опрацювали найбільш складні питання, обмінялися досвідом щодо їх використання на уроках.

По закінченню майстер-класу проведено вправу  «За лаштунками уроків», під час якої учасники обмінялися думками та здійснили рефлексію стосовно отриманих знань.

У результаті анкетування учасники семінару відзначили актуальність, ефективність та високий рівень проведення майстер-класу.

Завідувач ММК С.М. Сіренко

Переглядів: 1033 Повернутись