Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів художньо-естетичного циклу

02.03.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

2 березня 2016 року у Люботинській гімназії № 1 відбувся майстер-клас для вчителів художньо-естетичного циклу з теми «Національно-патріотичне виховання на уроках художньо-естетичного циклу».  Метою майстер-класу було ознайомлення учасників з системою роботи учителів художньо-естетичного циклу гімназії з національно-патріотичного виховання учнів під час навчально-виховного процесу та в позаурочний час.

В рамках роботи тематичної фокус-групи учасники майстер класу обговорили особливості національно-патріотичного виховання на уроках образотворчого, музичного мистецтва та уроках художньої культури.

Учитель образотворчого мистецтва Дон Ганна Володимирівна провела майстер-клас із створення паспарту для оформлення робіт на конкурси художньо-естетичного напрямку. Кожен учасник майстер-класу створив власне паспарту.

Учні 8 класу під керівництвом учителя художньої культури Тижненко Світлана Євгенівни презентували КТС «Видатні люди мого краю»,  як форму позаурочної діяльності з предмета.

У завершення майстер-класу під керівництвом Будьоного Вꞌячеслава Михайловича, керівника гуртка «Люботинські музики»,  та  за підтримки вихованців гуртка  учителі змогли себе відчути  учасниками інструментального ансамблю, відпрацювавши ритмічні рухи.

При підведенні підсумків визначено загальний рівень проведення майстер-класу – високий.

Переглядів: 1365 Повернутись