Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів суспільствознавства

25.02.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

24 лютого 2016 року на базі Люботинського НВК №2 відбувся майстер-клас для вчителів суспільствознавства за темою «Упровадження інтерактивних технологій навчання на уроках суспільствознавства як один із шляхів підвищення якості навчання».

Під час майстер-класу педагоги мали змогу ознайомитися із практичним досвідом роботи вчителя історії Олійника О.В. щодо розширення пізнавальних можливостей учнів, підвищення якості навчання шляхом упровадження інтерактивних технологій навчання на уроках суспільствознавства.

У практичному блоці учителем Олійником О.В. було проведено творчу майстерню-практикум для вчителів «Можливості практичного застосування інтерактивних технологій на уроках суспільствознавства: підготовка до проведення «Практичних занять» з історії України в 7 класі «Слово о полку Ігоревім» як історичне джерело».  Під час практикуму учасники майстер-класу розробили декілька варіантів конспекту практичного заняття із зазначеної теми.  

Також було проведено практикум-тренінг «Проблеми підготовки учнів до ЗНО з історії України. Розв’язування завдань ЗНО». У запропонованих завданнях було акцентовано увагу на знання історичних документів.  

Всі учасники методичного заходу отримали опрацьовані матеріали на електронних носіях.

По закінченню методичного заходу відбулося анкетування учасників майстер-класу, під час якого визначено високий методичний рівень проведення заходу.   

Методист ММК Сітченко В.М.

Переглядів: 721 Повернутись