Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Тиждень початкових класів

23.02.2016 | Розмістив: В.В. Стрілець

З 15 по 19 лютого 2016 року у Люботинській гімназії № 1 було проведено Тиждень початкових класів. Розпочався він організаційною лінійкою, під час якої учні ознайомилися з планом проведення тижня і були налаштовані на творчий підхід до отриманих завдань та активну участь у всіх запланованих заходах.

Девіз тижня лунав так: ,, Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний та яскравий’’.

У рамках тижня було проведено ряд заходів, які підпорядковувалися тематиці кожного дня.

Понеділок - День моєї країни.

Вівторок - День Математики.

Середа - День рідної мови.

Четвер - День здоров’я та спорту.

П’ятниця - День казки.

15.02.2016. Учні початкових класів створювали малюнки на тему ,, Я люблю Україну". У своїх роботах учні намагались показати свою любов до рідної країни: синє небо, яскраве сонце, колосся пшениці, обрамлені яскраво-червоним серцем любові до людей, до землі. Незабутнє враження на школярів справила спільна справа колективно-творче пано ,,У рідному краї сонце співає’’.

16.02.2016р. Діти поринули у світ математики. Було проведено конкурс ,,Юний математик класу'', хвилинки -цікавинки на уроках математики. Весело й цікаво пройшли перерви - подорожі у світ математичних кросвордів і ребусів.

17.02.2016 р. День був присвячений рідній мові. Протягом дня було проведено конкурс читців дитячого вірша ,,Поезія зими’’, рейд-перевірку стану збереження підручників ,,Живи, книго’’, олімпіаду з української мови для учнів 2-4-х класів.

18.02.2016 р.- День здоров'я та спорту. Спортивні змагання, які проходили між учнями, ще раз підтвердили, що ,,Хто із спортом дружить, той ніколи не тужить''. Весело, завзято, енергійно діти демонстрували свою вправність у виконанні різних фізичних вправ.

Закінчився день танцювальним флешмобом під назвою: ,,І все буде добре у кожного з нас’’, який уже став традиційним. Він зібрав усіх учнів початкової школи і жоден не залишився байдужим.

19.02.2016 р. Яскраві враження залишив після себе і останній день тижня –День казки. Діти з великим задоволенням брали участь у конкурсі дитячого малюнка ,,Казковий вернісаж’’.

А наприкінці дня відбулося закриття тижня підсумковою лінійкою. Тут на дітей чекало багато сюрпризів: нагородження за різноманітні конкурси та змагання, солодкі подарунки. Найголовнішим сюрпризом тижня стала лялькова вистава ,,Мандри Колобка’’, яку підготували і феєрично презентували учні 3-А класу.

Тиждень став яскравою сторінкою у житті шкільної родини. Ми пишаємося нашими учнями, працюємо для них, віримо у них. Вони - наше майбутнє!

Переглядів: 793 Повернутись