Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

"Школа життя"

18.02.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

15 лютого 2016 року  на базі Люботинського НВК № 2 пройшло перше заняття навчальної програми для молоді та юнацтва «Школа життя», яку проводять у районах та містах Харківської області спеціалісти Комунальної установи «Харківський обласний центр молоді» та навчальний центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

Програма покладає перед собою наступні задачі:

  • Теоретична та практична підготовка молоді з дисципліни “Основи цивільного захисту”;
  • Ознайомлення з порядком дій при оповіщенні населення про надзвичайні ситуації;
  • Військово-патріотичне виховання підростаючого покоління, шляхом пропаганди військової служби;
  • Професійна орієнтація на вибір професії рятівник.

На заході, що проводився у НВК № 2 приймали участь учні 5-7 класів близько 50 дітей. Старший викладач навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Шевчук О.Г. ознайомив учнів з діяльністю служб ДСНС, з основами Цивільного захисту України, зокрема способів та засобів захисту населення від наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха, сучасних засобів ураження, вражаючої дії основних небезпечних  хімічних  речовин,  які використовуються у промисловості та сільському господарстві. Продемонстрував призначення та функції рятувальних засобів та приладдя, яке використовують у своїй роботі рятувальники.

Також було проведено практичне заняття на якому учні могли одягти форми особистого захисту пожежного, хімічного захисту, рятувальних засобів на воді, а також мотузкової переправи.

Це було перше заняття школи у нашому місті, протягом 2016 року заплановано проведення таких заходів ще у декількох навчальних закладах міста. А також у травні планується виїзд групи учнів до Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України, що розташований у м. Мерефа для участі у змаганнях юних рятувальників та більш детальних практичних занять з технічними засобами і технікою рятувальників.

За матеріалами lubotin.kharkov.ua

Переглядів: 747 Повернутись