Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів економіки

18.02.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

18 лютого 2016 року на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся майстер-клас для вчителів економіки за темою «Економічна гра як стимул формування активної життєвої позиції школярів».

Під час майстер-класу педагоги мали змогу ознайомитися із практичним досвідом роботи вчителя Мельник Т.В. щодо використання ігрової технології на уроках економіки, прийомами та методами економічного виховання, формування життєвої позиції школярів.

З набуття практичних навичок планування та проведення ділових ігор на уроках в 11 класі присутні взяли участь у різноманітних активних вправах та конструюванні сценарію позакласного заходу.

Під час майстер-класу під керівництвом Тетяни Володимирівни вчителі ознайомилися з прийомами активізації пізнавальної активності та методами проведення ділових ігор при вивченні теми «Виробник як суб’єкт економіки та мета його діяльності».

Також було проведено практикум «Розв’язування задач на розрахунок сімейного бюджету, визначення коефіцієнту страхового стажу», під час якого педагоги не тільки ознайомилися із різними типами розрахункових задач при вивченні зазначених навчальних тем, а й  поділилися досвідом розв’язання задач економічного змісту індексним методом.

По закінченню методичного заходу відбулася оперативна нарада з учителями за підсумками участі учнівських команд у ІІ (міському) та ІІІ (обласному) етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки.

Методист ММК Блізнякова О.А.

Переглядів: 752 Повернутись